Siteyi görüntülemek için lütfen cihazınızı dikey konuma getirin.
Numaradan Sorgula

Su Güncel Fatura Borcunu Sorgula

Bu sebeple fatura sorgusu yapmak için; sitemizde yer alan programı ziyaret edip su fatura borç sorgulama yaparak, ardından hizmet aldığınız firmayı belirtip abone numaranızı yazmanız gerekmektedir.

Türkiye genelinde su dağıtımı ve tedarik edilmesini sağlayan firmalardan bazılarını bölgeler bazında belirtecek olursak; İstanbul – İSKİ, Erzurum – ESKİ, İzmir- İZSU, Konya – KOSKİ, Bursa – BUSKİ, Samsun – SASKİ, Kayseri – KASKİ, Antalya – ASAT, Ankara – ASKİ, Mersin – MESKİ, Sakarya – SASKİ, Adana – ASKİ, Diyarbakır – DİSKİ, İzmit – İSU, Eskişehir – ESKİ ve Gaziantep - GASKİ

Sizde internet üzerinden faturalarınızı sorgulatarak internetin sağladığı avantajlardan yararlanabilirsiniz. Örneğin; faturanız kayboldu veya eve gelmedi ve ödeme tarihinizin de zamanı geldi çattı. Ancak ödeme yapacağınız kurumlara gitmeden önce borcunuzu bilip, ona göre hazırlıklı gitmek istiyorsunuz,  o halde su borcu sorgula işlemi için sitemizde yer alan sorgu alanı ile ödeyeceğiniz su faturanızın tutarını önceden öğrenebilirsiniz.

İski Borç Sorgulama İle İligli Hızlı ve Net Sonuç Almak İçin Hemen Sorgulayın

Su faturası denildiği zaman genelde akla ilk gelen firmaların başında yer alan İski'ye ait fatura bilgilerini sitemizden çabucak öğrenebilirsiniz. İski borç sorgulama yaparak, dilerseniz eski aylara ait fatura bilgilerinize, dilerseniz de güncel fatura bilgilerinize çok kısa bir süre içerisinde ulaşabilirsiniz.